מודד מוסמך

מודד שטח

✔️ מודד שטח מוסמך בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד שטח צרו קשר

מודד שטח – למדידת שטח מדויקת ובזמן!

תפקיד של מודד שטח הוא אחד החשובים ביותר בתהליך הבנייה ולכן, ההמלצה היא לא לחסוך ולקחת מודד שטח מוסמך בעל שם ולא לחפש את ההצעה הכי זולה. בתחום כמו מדידות שטח אתם עלולים לשלם ביוקר על הניסיון לחסוך. 

שימו לב לכל הפרטים הקטנים בהצעת המחיר ותוודאו שבחרתם משרד מדידות שיש לו ביטוח כשלים מקצועיים. טעויות מדידה מינוריות עלולות לבוא לידי ביטוי במבנה לא בטיחותי ובקשיים בקבלת טופס 4 לאכלוס המבנה. אל תתפשרו על פחות הטוב ביותר ותצליחו להשלים במהרה את פרויקט הבנייה.

הצורך במודד שטח למגרש קרקע?

מדידות הנדסיות שמתבצעות על ידי מודד שטח מוסמך הן הבסיס לעבודת האדריכל. על מנת לבנות בעבורכם תכנית בנייה מדויקת שתואמת את תנאי השטח, על האדריכל להכיר את השטח באופן מדויק. 

מודד מגרש הוא איש המקצוע שמאפשר לאדריכל לקבל מידע מפורט על תנאי השטח. מודד מוסמך מקפיד להציג בתכנית המדידה שיפועים שיש בקרקע, פערים בגבהים, עצמים קבועים ועוד. נתוני המדידה הם אלו שמאפשרים לאדריכל לבצע את עבודתו כראוי.

הזמנת המודד לפני התחלת הבנייה

פרויקט בנייה דורש מספר מדידות כך שכדאי לבחור מראש מודד מגרש מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך. המדידה  הראשונה אותה כל מודד מגרש מבצע בשטח חדש היא כתיבת מפה טופוגרפית מצבית של השטח. 

אם לא סגרתם מראש עם מודד שטח על מחיר כולל בעבור הפרויקט כולו התעריף הממוצע בעבור כתיבת מפה טופוגרפית יהיה 1,000 – 2,000 ₪. המפה הטופוגרפית מתארת את המאפיינים של השטח עליו הבית עתיד להיבנות.

המדידה הראשונה תעשה בעזרת מודד שטח

מדידת נכס (שטח או מבנה) תתבצע רק על ידי מודד מגרש שיש לו רישיון מודד. אך ורק מודדים מוסמכים רשאים להפיק בעבורם מפה טופוגרפית של השטח. מפה ללא חתימה של מודד שטח מוסמך אינה מתקבלת על ידי הרשויות ואינה מאפשרת קבלת היתרי בנייה או טופס 4.

מדידה למטרת סימון גבולות המגרש

לאחר שהגשתם את המפה הטופוגרפית לאדריכל והוא העביר אליכם תכנית אדריכלית אותה הגשתם לרשויות וקבלתם בעבורה אישור, אפשר להמשיך לשלב הבא ולהזמין מודד שטח לקביעת קווי המבנה בשטח. המודד נדרש כעת להגיע אל השטח בשנית ולסמן את המיקום של המבנה בתוך השטח. העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר תוך שיתוף פעולה בין מודד שטח מקצועי לבין האדריכל. הסימון נועד להגדיר בעבור הקבלן את קווי הבניה.

מדידה שלישית בקרקע באמצעות מודד שטח

הגעה של מודד שטח אל הקרקע בפעם השלישית מעידה על התקדמות חיובית בפרויקט. המדידה השלישית מתבצעת לאחר שהקבלן כבר יצק את היסודות של המבנה. מודד שטח נדרש כעת לוודא שהיסודות אכן ממוקמים במקום שנקבע בתכנית האדריכלית. השלב הזה חשוב מאוד למניעת ליקויים בטיחותיים ומצבים בהם הבנייה בשטח אינה מתבצעת בהתאם לתכנית.

מדידה רביעית ואחרונה

אם הכול מתבצע כשורה, מודד שטח מגיע אל השטח פעם נוספת לקראת הגשת טופס 4. מדידה לטופס 4 נדרשת על מנת לקבל את האישור של הרשות המקומית לתקינות המבנה. ללא קבלת האישור לא ניתן יהיה להתחבר אל תשתית המים והחשמל. מודד שטח יגיע לביצוע המדידה הרביעית בשלב בו עבודת הבנייה הסתיימה. 

מחיר זול - עולה בסוף ביוקר!

פעמים רבות אנשי מקצוע בכל התחומים מנסים לפתות אותנו לבחור בהצעה שלהם תוך קביעת תוקף קצר. הם טוענים שניתן לקבל הנחה רק עד מחר או שבשבוע הבא המחיר יעלה בצורה משמעותית. המטרה של הטענות הללו היא בעיקר להלחיץ אתכם לסגור עסקה במהרה. הם עושים זאת בכדי למנוע מכם לבצע סקר שוק מקיף או לבדוק לעומק את ההצעה שלהם. תהיו אתם חכמים יותר ותתרחקו מאנשי מקצוע שמנסים להלחיץ אתכם לחינם.

הצעות מחיר של מודד שטח לא מפורטות

משרד מדידות מכובד מקפיד להגיש הצעות מחיר מפורטות ומדויקות. כל מה שנכתב בהצעת המחיר מתקיים במועד. אל תבחרו מודד שטח שעובד ללא הצעות מחיר כתובות וללא הסכמי עבודה. קחו בחשבון שכל מה שלא נכתב עלול לא להתקיים. התחייבויות בעל פה אינן תקפות בבית משפט כך שלא כדאי להסתפק בהן בשום תחום.

השוואת מחירים של מודד שטח

לאחר שאספתם מספר הצעות מחיר הגיע הזמן לבצע השוואה חכמה. תבחרו מודד מגרש לאחר שתוודאו שההצעות אכן מתייחסות לאותם השירותים. שימו לב שכל ההצעות מתייחסות לאותו סוג של מדידה ולכמות זהה של שעות עבודה. מדידת שטח דורשת עבודת קרקע ועבודת עיבוד נתונים במשרד כך שהצעת מחיר של מודד שטח צפוי לכלול גם שעות עבודה בשטח (תעריף יקר יותר בהשוואה לשעות עבודת משרד) וגם עבודת משרד.

ביטוח כשלים מקצועיים

טעויות מדידה שנעשות בתום לב עשויות לעלות לכם אלפי שקלים, להביא לעיכוב בלוח הזמנים ולסבך אתכם בתביעות עם השכנים. על מנת לחסוך לעצמכם את עגמת הנפש ,כדאי לבחור מראש מודד שטח שמוכן להתחייב ללקיחת אחריות לגבי טעויות. אם יש למודד ביטוח נגד כשלים מקצועיים (כדאי שיהיה לו), הוא יסכים לקחת אחריות מראש על טעויות.

מה התוקף של תכנית מדידה?

לא כולם יודעים שיש לנתוני מדידות שטח תוקף של 6 חודשים. אם הזמנתם כעת מודד מגרש וטרם בחרתם אדריכל או התעכבתם מעט עם הגשת הנתונים, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב בו שלמתם לחינם בעבור נתונים שאין לכם אפשרות להשתמש בהם. 

עיכובים הם דבר נפוץ בפרויקטים של בנייה ושיפוצים, כך שכדאי לקחת בחשבון מראש אפשרות כזו ולבחור חברת מדידות שמאפשרת הארכת תוקף לנתוני המדידה ללא עלות נוספת. כמעט תמיד, הצעה של מודד שטח זול אינה כוללת אפשרות להארכת תוקף בתשלום סמלי או ללא עלות.

באיזה מקרה נידרש למדידה נוספת לאחר חצי שנה?

נתוני מדידת שטח תקפים לחצי שנה ולאחר מכן תתבקשו לבקש את המודד להאריך את התוקף. לרוב, המודדים משנים את התאריך בתכנית המדידה המקורית ומגישים אותה מחדש. כל עוד לא נעשו שינויים בשטח שלכם או בשטח הסמוך, המודד לרוב אינו מבצע מדידה נוספת. 

אם ידוע לכם על שינויים שנעשו בשטח או באזור לאחר הביקור של המודד בשטח – חשוב לעדכן אותו בכך. כל עוד לא נדרשות שעות עבודה נוספות לטובת עדכון תכנית המדידה, התשלום יהיה סמלי.

כמה כדאי לשלם בעבור מדידת שטח קרקע?

פרויקט בנייה מביא עמו הוצאות כספיות רבות כך שחשוב לברר מראש כמה עולה מודד שטח או מודד מגרש ולא למהר לבחור במחירים זולים בצורה חשודה או יקרים בצורה מוגזמת. על הצעת מחיר מודד שטח לכלול את כל השירותים הדרושים לכם עם התייחסות להארכת תוקף, שעות עבודה, עמידה בלוח הזמנים, תעריף של עבודת שטח ועבודת משרד, טעויות מדידה, מחירים ושיטת התשלום. 

אם מדובר במבנה שעתיד לשמש בית משותף חשוב לוודא שההצעה כוללת גם הכנת תשריט בית משותף. שימו לב שתוספת של אורתופוטו צילום אוויר מייקרת את המחיר.

בחירה נבונה היא כזו שמביאה אליכם מודד שטח מוסמך שתיהנו לעבוד עמו ותסמכו עליו בעיניים עצומות. הקפידו לבחור בעבור הפרויקט שלכם אנשי מקצוע מסורים, אמינים, הגונים, אחראים ואדיבים. אם אתם מחפשים מודד שטח או מודד מגרש שהוא גם איש מקצוע וגם בן אדם ישר והגון – הגעתם למקום הנכון!

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (29 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן