אבראהים טאטור

מה תפקידו של מודד מוסמך?

המון אנשים חושבים לעצמם מה תפקידו של מודד מוסמך? זוהי הזדמנות מעולה לציין כי את העבודה שעושה מודד מוסמך, אף אחד לא יכול לעשות. לכן אחרי שתבינו מיהו מודד מוסמך, כל מה שיישאר לכם לעשות זה לבחור אחד כזה. רוצים להזמין מודד מוסמך לבית או לנכס? זה הזמן לפנות למומחים של רויאל מדידות שיעניקו לכם שירות בפריסה ארצית.

מיהו מודד מוסמך? הכירו את תפקידו!

מודדים מוסמכים הם אנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בניה או שיפוץ שאמור לצאת לדרך. תפקידו של המודד המוסמך הינו למדוד את השטח או הנכס, ולספק נתונים אמינים. עם הנתונים הללו ניתן יהיה לתכנן היטב את הבניה או לחשוב מה נכון לעשות בשלבים הבאים.

מודד מוסמך לא רק מעניק מפת מדידה מדויקת, אלא גם מתריע בפני כל מיני בעיות מעל ומתחת לפני השטח. כל מיני בעיות נסתרות שאם לא תדעו מה תפקידו של מודד מוסמך, לא הייתם נעזרים בו.

לא כולם יכולים להיות מודדים מוסמכים

כעת שהבנתם מיהו מודד מוסמך, הגיע הזמן להבין מי יכול לספק שירות בהקשר הזה. כפי שבוודאי הבנתם, התפקיד דורש לא מעט הבנה וידע בתחום הספציפי הזה.

לכן מבחינתכם רצוי להזמין רק מודד מוסמך המחזיק בהסמכה המתאימה. כזה שלמד את התחום, ויודע בדיוק איך לבצע את המדידה לשביעות רצונכם.

תשאלו היטב את המודד המוסמך מהו הניסיון שלו בתחום ועד כמה הוא בקיא בו. לא מספיק רק לברר מה תפקידו של מודד מוסמך, אלא גם עם איזו הכשרה הוא מגיע.

שירות מדידות בידי מודד מוסמך
שירות מדידות בידי מודד מוסמך

היתרונות בעבודה עם חברת מדידות מנוסה

ישנם יתרונות רבים בעבודה עם חברת מדידות מקצועית ומיומנת בכל הנוגע למדידות. כל משרד מדידות מחויב לעדכן אתכם מיהו מודד מוסמך שמגיע אליכם על מנת לבצע את המדידה.

הינה היתרונות הבולטים ביותר בעבודה עם חברת מסודרת לביצוע מדידות פנים וחוץ.

מדידה מדויקת ואמינה

לצערנו לא כל איש מקצוע שמציג את עצמו כמודד מנוסה יספק לכם מדידה מדויקת ואמינה. כל מי שהבין מה תפקידו של מודד מוסמך, מבין את חשיבות המדידה המדויקת.

חברת מדידות תספק לכם מפת מדידה מקצועית ואמינה, כזאת שניתן יהיה לעבוד איתה ביום שאחרי המדידה.

עבודה לפי התקנות

קיימות תקנות רבות שעשויות להגביל את המודד המוסמך שמבצע את המדידה עצמה. כאשר מבינים מיהו מודד מוסמך, מבינים כי הוא אינו יכול למדוד איך שבא לו.

כדי שהמדידה תתקבל ברשויות המקומיות חובה שהיא תעמוד בכל הסטנדרטים הכי מחמירים שיש.

חיסכון מהותי בהוצאות

זה נכון שהעלות של משרד מדידות לא תהיה זולה, בטח אם אתם פונים למומחים בתחום. עם זאת בראייה לטווח הרחוק מבינים כי הזמנת מומחים בתחום בהחלט תהיה צעד מבורך.

הביאו את עצמכם למצב בו אתם משלמים היום קצת יותר, אך חוסכים המון בעתיד בכל הנוגע למדידות נוספות.

שקט נפשי בהמשך הדרך

השלמת המדידה על ידי חברת מדידות מנוסה מביאה איתה שקט נפשי בהמשך הדרך. אתם מבחינתכם מבינים ויודעים כי לא תצטרכו לחזור על הפעולה פעם נוספת.

תבחנו היטב מיהו מודד מוסמך שמגיע אליכם, כך יהיה לכם אל מי לבוא בטענות במקרה והמדידה לא בוצעה לפי הסטנדרטים המקובלים.

איך מוצאים מודדים מוסמכים?

אינכם צריכים לעבוד קשה על מנת למצוא מודד מוסמך, כזה שיש ברשותו את ההכשרה הנדרשת. כפי שחיפשתם באינטרנט מה תפקידו של מודד מוסמך, תוכלו לחפש אחר נותני שירות.

תוך שניות בודדות תמצאו אין ספור מודדים שלחלק גדול מהם תהיה תעודת מודד מוסמך. בשלב הזה כבר תוכלו לבחון היטב איזה שירות כל אחד מהם נותן.

תרצו ללכת על בטוח? השיטה הכי טובה מבחינתכם תהיה פשוט לפנות למשרד מדידות. המשרד יפנה אליכם מודד מוסמך, כזה שמעניק שירות לשלל לקוחות המשרד.

מודד מוסמך בשטח
מודד מוסמך בשטח

כמה יעלה לכם להזמין מודד מוסמך?

כפי ששאלתם מיהו מודד מוסמך, כך מן הסתם תשאלו גם כמה יעלה לכם להזמין אחד כזה. חשוב שתבינו כי מדובר על הוצאה כספית שפויה, כזאת שתוכלו לעמוד בה.

אין סיבה שתשלמו ביוקר על מדידת בית או שטח, גם אם מדובר על עבודה של מודדים מוסמכים. העלות של מדידה מדויקת יכולה להתחיל מ-1500 ש"ח על מדידה יחסית בסיסית ופשוטה. במקרים מסוימים העלות יכולה להגיע עד 5,000 ש"ח, במקרה בו שטח המדידה נרחב וגדול.

השוואת מחירים בין מספר חברות מדידה תאפשר לכם לדעת כי המחיר שדורשים מכם הוא המחיר ההגיוני.

רויאל מדידות – מדידות מדויקות בהתאמה אישית

הבנתם מה תפקידו של מודד מוסמך? כעת הגיע הזמן לפנות לחברת מדידות שתעניק לכם שירותי מדידה. חברת רויאל מדידות תשמח לעמוד לרשותכם כאשר באמתחתם ניסיון של 15 שנה.

הניסיון שלהם יחד עם ציוד המדידה המתקדם יוביל לכך שהתוצאה תהיה בדיוק לשביעות רצונכם. שירותי המדידה של החברה הינם בפריסה ארצית, רק תמהרו לשריין את התאריך המועדף עליכם!   

אז מה היה לנו עד עכשיו?
5/5 - (33 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן