מודד מוסמך

שירותי מדידות הנדסיות

ניסיון ומקצועיות
טכנולוגיה חדשנית
מחירים הוגנים
שירות 24/6 ביממה

מדידת נכסים לצורך ארנונה

מדידת נכסים לצורך ארנונה מתבצעת על ידי מודדי שטח מוסמכים אותם עליכם להזמין בעצמכם. יש לכם הזדמנות לחסוך לעצמכם אלפי שקלים, אל תוותרו עליה.

תשלומי ארנונה הם חלק בלתי נפרד מההוצאות השוטפות בכל בית או עסק בישראל. כולנו משלמים ארנונה אחת לחודשיים או אחת לשנה. החישוב של סכום התשלום מתבצע על ידי הרשות המקומית בהתאם לנתוני מדידה קיימים.

מדידת נכסים לצורך ארנונה
מודד קרקע מודד מגרש

מודד קרקע למדידת שטח

תפקיד של מודד קרקע הוא אחד החשובים ביותר בתהליך הבנייה ולכן, ההמלצה היא לא לחסוך ולקחת מודד קרקע מוסמך בעל שם ולא לחפש את ההצעה הכי זולה. בתחום כמו מדידות קרקע אתם עלולים לשלם ביוקר על הניסיון לחסוך. 

שימו לב לכל הפרטים הקטנים בהצעת המחיר ותוודאו שבחרתם משרד מדידות שיש לו ביטוח כשלים מקצועיים. טעויות מדידה מינוריות עלולות לבוא לידי ביטוי במבנה לא בטיחותי ובקשיים בקבלת טופס 4 לאכלוס המבנה. אל תתפשרו על פחות הטוב ביותר ותצליחו להשלים במהרה את פרויקט הבנייה.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים

מודד פנים לצורכי שיפוץ

אם חשבתם עד היום שמדידות נדרשות רק בעבור פרויקטים של בנייה או הגדרת גבולות של שטחים, הגיע הזמן שתבינו מהן מדידות פנים ומדוע הן כה חשובות. חברת מדידות שמתמחה במדידות פנים ומקפידה לבצע את עבודתה כהלכה תוכלו לאתר בעברכם טעויות בחשבון הארנונה ולחסוך לכם אלפי שקלים. 

מודד פנים שמתמחה במדידות פנים יודע איך לעבוד בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים. רק מודד פנים מוסמך ומנוסה יודע מה חשוב למעצבי פנים ואיזה מידע הם צריכים לקבל לבניית תכנית העיצוב. חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים ותיאום הגעת מודד פנים מוסמך ומנוסה.

מודד פנים
חברת מדידות

חברת מדידות - ביצוע כל סוגי המדידות

בכל פרויקט בנייה קיימים מספר תחומים בהם לא נוכל להרשות לעצמנו להקל ראש ולהתפשר על פחות מהטוב ביותר. ליווי של חברת מדידות מקצועית ואמינה שמקפידה להשתמש בציוד חדיש ולהעסיק את מיטב אנשי המקצוע הכרחי לביסוס של הפרויקט כולו על נתונים מדויקים.

מדידה לא מקצועית עלולה לשבש את הפרויקט כולו ולגרור אחריה טעויות שיגרמו לליקויים חמורים בבנייה. תחסכו לעצמכם עגמת נפש ותבחרו מראש חברת מדידות שנחשבת לאחת הטובות ביותר בארץ. לקבלת פרטים נוספים והזמנת צוות מודדים צרו קשר.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים

מחירון מודד מוסמך

זקוקים לשירות של מודד מוסמך? אל תתפשרו על פחות מאיש מקצוע שהשלים בהצלחה את מסלול הלימודים במלואו, מחזיק ברישיון בתוקף ונעזר בכלים החדישים ביותר. אנו נסביר כאן אין בוחרים נכון את משרד המדידות וכיצד מוודאים שקבלתם הצעת מחיר הוגנת. 

כיום כאשר לכל מודד מוסמך מחיר משלו אתם מתבקשים לבצע השוואת מחירים חכמה ולבחור נכון בהצעה שתעניק לכם את התמורה הטובה ביותר בעד המחיר. דרכנו תוכלו לקבל מענה מקצועי, סבלני, אדיב ומהיר מצוות של מודדים מוסמכים. המחירים טובים, השירות מסור והמקצועיות ברמה אחת מעל כולם.

מודד מוסמך מחיר
רישום פרצלציה מחיר

רישום פרצלציה

הליך רישום פרצלציה כולל חלוקה מחדש של קרקעות. אם נקלעתם למצב בו גורם כלשהו מערער על חלוקת הקרקע בטענה של אי דיוק – רישום פרצלציה מחודש יפתור בעבורכם את הבעיה ויאפשר את המשך תהליך הבנייה והפיתוח. אנו נסביר כאן מדוע מבצעים פרצלציה בחלקת קרקע ומה כולל התהליך. פרצלציה מגדירה זכויות על הקרקע ומאפשרת רישום טאבו חוקי ומדויק. על מנת לממש את הזכויות שלכם במהרה ולהשביח את הקרקע שבבעלותכם.

מתי דרוש רישום פרצלציה?

מהלך רישום פרצלציה מתבקש במקרים בהם מתגלה שחלוקת הקרקע בין מספר בעלים בוצעה ללא רישום חוקי ונכון בטאבו, ובמצבים בהם יש להתאים חלוקה קיימת לתכנית פיתוח חדשה. רישום פרצלציה בטאבו מחדש נדרש כמובן גם כאשר מגלים שהחלוקה הנוכחית אינה מדויקת או שגויה. הסדרה לא נכונה של הקרקע בטאבו עלולה לגרוע מהשווי שלה.

5/5 - (32 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן