מודד מוסמך

משרד מדידות

✔️ משרד מדידות ומורשה בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד מוסמך ממשרד מדידות צרו קשר

משרד מדידות – שירות מהיר, מדויק, יעיל וחדשני

המודד הוא אחד מאנשי המפתח בכל פרויקט בנייה. תוצאות המדידה משמשות בסיס לתכנית האדריכלית, סימון השטח ויציקת השלד של המבנה. אי דיוקים קלים עלולים לבוא לידי ביטוי בליקויים בתחום הבטיחות כך שלא נקל ראש בבחירת משרד מדידות. הפנייה אל משרד מדידות מתקיימת בשלבים הראשונים של הפרויקט ונמשכת עד לסופו. מספר מדידות מתבצעות עד לשלב בו ניתן אישור סופי לתקינות של המבנה. צרו קשר לקבלת המלצה על חברת מדידות מקצועית ומנוסה.

על משרד המדידות לדעת לבצע את העבודה בצורה מוקפדת (בהתאם לנהלים) תוך עמידה בזמנים ומתן שירות אדיב. תבחרו לעצמכם משרד מדידות עם צוות עובדים אדיב שתיהנו לעבוד עמו ולא תהססו לפנות אליו בכל שאלה או בקשה. מגיע לכם לקבל תמורה מלאה בעד כספכם, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

מתי נפנה אל משרד מדידות?

בכל פנייה אל משרד מדידות נקפיד לבחור בחברה מובילה בתחום המדידות שמקפידה להעסיק צוותים של מודדים מוסמכים (עם רישיון בתוקף). על החברה להיות בעלת ניסיון עשיר ולהציע שירותי מדידה שמתבססים על ציוד טכנולוגי חדיש. נפנה אל משרד המדידות מספר פעמים במהלך בניית בית חדש, בכל סיטואציה בה נדרשת לנו תכנית אדריכלית וכאשר נרצה לקבל רישוי לעסק או להזמין תשריט לבית משותף.

מה התפקיד של משרד המדידות בבנייה בית חדש?

שירותי מדידה נדרשים בכל פרויקט של בנייה למטרת קבלת היתרי בנייה, כתיבת מפה טופוגרפית, סימון המיקום לשלד, מעקב אחר הבנייה ובדיקת המידות והמיקום של המבנה הגמור לקבלת טופס 4. 

לרוב, מודד מוסמך מבצע 4 מדידות בשלבים שונים של הבנייה. מדידות מהוות את אחד השלבים הראשונים בבניית הבית וגם את אחד השלבים האחרונים. כדאי לסגור מראש עם משרד מדידות עסקה כוללת לכל 4 המדידות הדרושות להשלמת הפרויקט.

מה כוללת תכנית אדריכלית?

פנייה אל משרד מדידות לטובת כתיבת תכנית אדריכלית כוללת הכנת מיפוי למבנה בדו ממד או תלת ממד, מדידת נכסים לצורך ארנונה, שירותי מיפוי לקראת רכישת שטח מסחרי או מגרש. פנייה אל משרד מדידות מוביל מבטיחה קבלת מענה מלא, אדיב ומקצועי תוך עמידה בזמנים וקביעת מחירים הוגנים.

איך מקבלים חוות דעת מומחה בתחום המדידות?

על חוות דעת של מומחים למטרת הצגה בבית משפט או בהליך רשמי אחר להיות חתומה על ידי מודד קרקע מוסמך. בכדי לקבל חוות דעת של משרד מדידות מומחה ולתאם גם הופעה בבית משפט ומתן עדות יש לוודא בחירת משרד מדידות שכולל מודדים מוסמכים שנכללים ברשימת המומחים שאושרו על ידי המרכז למיפוי ישראל, מנהל מקרקעי ישראל ומשרד השיכון. על המודד להיות מורשה להכנת תכניות למטרת רישום.

מדידת שטח בעזרת משרד מדידות

חברות מדידה מבצעות מדידות של שטחים ב-2 טכניקות עיקריות: גאודזיה מסורתית וגאודזיה לוויינית. מדידות גאודזיה בשיטת המסורתית מתבצעות על ידי מודדים מוסמכים שמגיעים אל השטח ובעזרת מכשיר אלקטרו אופטי מבצעים מדידה של פני השטח והטופוגרפיה. 

הנתונים שמתקבלים מועברים למחשבים מרכזיים לטובת הליך של אנליזה. טכניקת גאודזיה לוויינית מתבססת על נתונים שנאספו על ידי לוויינים. גם בטכניקה הזו המידע שנאסף מוזן אל מערכת ממוחשבת למטרת אנליזה. מערכת המחשוב מעבדת את הנתונים באמצעות תוכנות מיפוי מתקדמות שיודעות לייצר מפות מפורטות עם סימוני מפתח.

באילו כלים משתמשים המודדים?

פנייה אל משרד מדידות מקצועי תביא אליכם מודד שטחים עם כל הציוד הדרוש כך שאין סיבה לדאגה. מדידת דירות ושטחים מתבצעת באמצעות מכשור אלקטרו אופטי למדידת זוויות, מרחקים, גבהים ושיפועים. בוודאי נתקלתם בעבר בצוותים של מודדים שמבצעים מדידות להיתר בניה עם עמוד מדידה. 

לרוב, אחד מחברי הצוות מחזיק את עמוד המדידה בעוד המודד השני מתבונן בו דרך מכשיר אלקטרו אופטי. להשלמת הנתונים נעזרים המודדים בשלב עיבוד המידע גם בנתונים של לוויינים. עבודה של מודד מוסמך בעידן הממוחשב נחשבת הרבה פחות מורכבת בהשוואה לעבודה של אותו משרד מדידות בשנות ה-90 של המאה הקודמת.

אילו מדידות מבצע המודד המוסמך?

לאחר קבלת ההסמכה הנדרשת רשאי מהנדס מדידות או מודד מגרש מוסמך לבצע עבודות מדידה במרחבים פתוחים, מרחבים סגורים וחללים סגורים. מודדים מוסמכים שעובדים במסגרת של משרד מדידות או באופן עצמאי רשאים לבצע כל פעולה שדורשת מדידה גאודזית. 

לרוב, משרדי מדידות מבצעים עבודות מדידת בפרויקטים של בנייה ושיפוצים נרחבים. מדידות בשטח בנוי קיים מתבצעות לטובת חישוב ארנונה מחדש, יישוב סכסוכים על שטחים, הזמנת תשריט בית משותף ועוד.

איך בוחרים נכון משרד מדידות?

בחירה נבונה של משרד מדידות מוביל ומקצועי תחסוך לכם את הצורך לבדוק את הרקע המקצועי של צוות המודדים שיגיע אליכם. פנייה אל משרד מדידות כדאי לבצע לאחר שכבר בחרתם את האדריכל לפרויקט. תוקף של תכנית מדידה הוא לחצי שנה כך שיהיה עליכם למהר להגיש את הנתונים לאדריכל. 

אם אין לכם עדיין אדריכל ובכל זאת תרצו להתחיל במדידות כדאי לסגור מראש עם משרד מדידות על אופציה של הערכת תוקף נתוני המדידה ללא עלות נוספת. משרד מדידות נבחר על פי המלצות של אדריכלים או קבלנים, ניסיון, הכשרה, תחום התמחות, מחירים, זמינות, טיב השירות.

האדריכל מבקש לבחור בעצמו את משרד המדידות – האם זה תקין?

בפרויקטים רבים הקבלן או האדריכל בוחרים משרד מדידות בעבורכם. אם האדריכל שלכם מבקש לעבוד עם משרד מדידות שהוא מכיר – כדאי לאפשר לו לעשות זאת. יחד עם זאת, בכדי לוודא שזוהי אכן חברת מדידות מומלצת ואמינה. 

יש לכם זכות מלאה לוודא שדברים מתנהלים כשורה וכל בעלי המקצוע שמעורבים בפרויקט הבנייה אכן מוסמכים לכך. בקשו מהאדריכל להעביר אליכם את הפרטים של משרד המדידות וגם את הפרטים של המודד המוסמך שיבצע את המדידה. כעת, תבדקו האם זוהי חברת מדידות זולה ופחות אמינה והאם המודד אכן בעל רישיון בתוקף.

איך בודקים אמינות של מודדים מוסמכים?

רשימה של מודדים מוסמכים תוכלו למצוא אונליין באתר של המרכז למיפוי ישראל. תוקף רישיון של מודד הוא לשנתיים כך שעל במודדים לחדש את הרישיון אחת לתקופה. חידוש הרישיון כרוך בהשתלמויות ועדכון בחידושים בתחום. בכדי להיות רגועים תוכלו גם לחפש באינטרנט אחר תלונות שהוגשו נגד המודד או נגד המשרד. יש לכם זכות מלאה לוודא שזהו אכן משרד מדידות אמין והגון. 

כמה עולה לשכור משרד מדידות?

מחירים של שירותי מדידה מחושבים לרוב בהתאם למספר שעות העבודה ומיקומה. התעריף בעבור עבודת שטח יהיה גבוה יותר מתעריף של עבודת משרד. לרוב, בעבור שעת עבודה של מודד מוסמך בשטח תתבקשו לשלם כ-350 שקלים. אם אותו המודד ימשיך את העבודה במשרד תתבקשו לשלם כ-130 שקלים בעבור שעת עבודת משרד מדידות. שימו לב שאלו מחירים ממוצעים ומשוערים בלבד, אין מדובר במחירים שמחייבים את משרדי המדידות.

איך מחשבים את הצעת המחיר?

בכל פנייה אל משרד מדידות תרצו לקבל הצעת מחיר או לפחות הערכת מחיר ראשונית. ייתכן ותקבלו מכמה משרדים הצעות מחיר שונות בעבור אותו הפרויקט. כל מודד קרקע נותן את הערכת המחיר הראשונה בהתאם למספר השעות שהוא משער שיתבקשו לביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר. כל מודד קרקע מעריך את היקף העבודה ואת העלויות הנלוות בצורה שונה.

מי אחראי לפקח על משרדי המדידות?

משרד מדידות ממלא תפקיד חשוב מאוד בכל תהליך בנייה. הרמה המקצועית של צוות המדידות קריטית להצלחת הפרויקט במובנים רבים. על כן, הרשויות מתייחסות ברצינות לתהליכי ההסמכה של המודדים ולפיקוח עליהם. החוק הישראלי קובע למשרדי מדידות חובת מילוי התפקיד על פי הוראות מדויקות. 

המודדים אינם רשאים לסטות מהוראות אלה. המרכז למיפוי ישראל הוא הגוף המפקח על משרדי המדידות. יש למרכז למיפוי ישראל את הסמכות לשלול רישיון ממודד מוסמך או משרד מדידות שפעל בניגוד להוראות.

תלונה על מודד לא מוסמך

פעילויות האכיפה והפיקוח של המרכז למיפוי ישראל חלה רק על מודדים מוסמכים. לא ניתן לנקוט בצעדים משמעתיים נגד אדם שמתחזה למודד מוסמך או מבצע עבודות מדידה ללא רישיון בתוקף. אין למרכז למיפוי סמכות לאכוף צעדים משמעתיים על מודדים שאינם רשומים. יחד עם זאת, התחזות למודד מורשה היא עבירה פלילית כך שאפשר וכדאי לפנות למשטרה ולהגיש תלונה.

משרד מדידות מומלץ – רק עם המומחים

נצליח לחסוך לעצמנו את עגמת הנפש ואת הצורך בהגשת תלונות כאשר נבחר מראש משרד מדידות מנוסה, מומלץ ואמין. הצעה שלנו, אל תחפשו משרד מדידות זול או מודד מוסמך זול כי כמו שהבנתם מדידה זה לא משחק ילדים, בטח ובטח שמדובר על בניית בית חלומותיכם.

צרו קשר עוד היום ותוכלו לשוחח עם מודד דירות מוסמך ולקבל ממנו מענה אדיב לכל השאלות. עם משרד מדידות מוסמך ומנוסה לצדכם כל פרויקט בנייה הופך לפשוט, יעיל ומהיר.

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (31 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן