מודד קרקע

✔️ מודד קרקע מוסמך בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד קרקע צרו קשר

מודד קרקע – כל מה שחשוב לדעת בשביל לבחור נכון

תפקיד של מודד קרקע הוא אחד החשובים ביותר בתהליך הבנייה ולכן, ההמלצה היא לא לחסוך ולקחת מודד קרקע מוסמך בעל שם ולא לחפש את ההצעה הכי זולה. בתחום כמו מדידות קרקע אתם עלולים לשלם ביוקר על הניסיון לחסוך. 

שימו לב לכל הפרטים הקטנים בהצעת המחיר ותוודאו שבחרתם משרד מדידות שיש לו ביטוח כשלים מקצועיים. טעויות מדידה מינוריות עלולות לבוא לידי ביטוי במבנה לא בטיחותי ובקשיים בקבלת טופס 4 לאכלוס המבנה. אל תתפשרו על פחות הטוב ביותר ותצליחו להשלים במהרה את פרויקט הבנייה.

בשביל מה צריך מודד קרקע למגרש?

 מדידות הנדסיות שמתבצעות על ידי מודד קרקע מוסמך הן הבסיס לעבודת האדריכל. על מנת לבנות בעבורכם תכנית בנייה מדויקת שתואמת את תנאי השטח, על האדריכל להכיר את השטח באופן מדויק. 

מודד מגרש הוא איש המקצוע שמאפשר לאדריכל לקבל מידע מפורט על תנאי הקרקע. מודד מוסמך מקפיד להציג בתכנית המדידה שיפועים שיש בקרקע, פערים בגבהים, עצמים קבועים ועוד. נתוני המדידה הם אלו שמאפשרים לאדריכל לבצע את עבודתו כראוי.

מתי מזמינים את המודד?

פרויקט בנייה דורש מספר מדידות כך שכדאי לבחור מראש מודד מגרש מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך. המדידה  הראשונה אותה כל מודד מגרש מבצע בשטח חדש היא כתיבת מפה טופוגרפית מצבית של הקרקע. 

אם לא סגרתם מראש עם מודד שטח על מחיר כולל בעבור הפרויקט כולו התעריף הממוצע בעבור כתיבת מפה טופוגרפית יהיה 1,000 – 2,000 ₪. המפה הטופוגרפית מתארת את המאפיינים של השטח עליו הבית עתיד להיבנות.

מי רשאי לבצע את המדידה הראשונה בשטח? מודד קרקע

מדידת נכס (קרקע או מבנה) תתבצע רק על ידי מודד מגרש שיש לו רישיון מודד. אך ורק מודדים מוסמכים רשאים להפיק בעבורם מפה טופוגרפית של השטח. מפה ללא חתימה של מודד קרקע מוסמך אינה מתקבלת על ידי הרשויות ואינה מאפשרת קבלת היתרי בנייה או טופס 4.

מדידה למטרת סימון גבולות המגרש

לאחר שהגשתם את המפה הטופוגרפית לאדריכל והוא העביר אליכם תכנית אדריכלית אותה הגשתם לרשויות וקבלתם בעבורה אישור, אפשר להמשיך לשלב הבא ולהזמין מודד קרקע לקביעת קווי המבנה בשטח. המודד נדרש כעת להגיע אל השטח בשנית ולסמן את המיקום של המבנה בתוך השטח. העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר תוך שיתוף פעולה בין מודד קרקע מקצועי לבין האדריכל. הסימון נועד להגדיר בעבור הקבלן את קווי הבניה.

מדידה שלישית בשטח באמצעות מודד קרקע

הגעה של מודד קרקע אל השטח בפעם השלישית מעידה על התקדמות חיובית בפרויקט. המדידה השלישית מתבצעת לאחר שהקבלן כבר יצק את היסודות של המבנה. מודד קרקע נדרש כעת לוודא שהיסודות אכן ממוקמים במקום שנקבע בתכנית האדריכלית. השלב הזה חשוב מאוד למניעת ליקויים בטיחותיים ומצבים בהם הבנייה בשטח אינה מתבצעת בהתאם לתכנית.

מדידה רביעית ואחרונה

אם הכול מתבצע כשורה, מודד קרקע מגיע אל השטח פעם נוספת לקראת הגשת טופס 4. מדידה לטופס 4 נדרשת על מנת לקבל את האישור של הרשות המקומית לתקינות המבנה. ללא קבלת האישור לא ניתן יהיה להתחבר אל תשתית המים והחשמל. מודד קרקע יגיע לביצוע המדידה הרביעית בשלב בו עבודת הבנייה הסתיימה. 

"מחיר זול - בתוקף רק עד מחר"

פעמים רבות אנשי מקצוע בכל התחומים מנסים לפתות אותנו לבחור בהצעה שלהם תוך קביעת תוקף קצר. הם טוענים שניתן לקבל הנחה רק עד מחר או שבשבוע הבא המחיר יעלה בצורה משמעותית. המטרה של הטענות הללו היא בעיקר להלחיץ אתכם לסגור עסקה במהרה. הם עושים זאת בכדי למנוע מכם לבצע סקר שוק מקיף או לבדוק לעומק את ההצעה שלהם. תהיו אתם חכמים יותר ותתרחקו מאנשי מקצוע שמנסים להלחיץ אתכם לחינם.

הצעות מחיר של מודד קרקע לא מפורטות

משרד מדידות מכובד מקפיד להגיש הצעות מחיר מפורטות ומדויקות. כל מה שנכתב בהצעת המחיר מתקיים במועד. אל תבחרו מודד קרקע שעובד ללא הצעות מחיר כתובות וללא הסכמי עבודה. קחו בחשבון שכל מה שלא נכתב עלול לא להתקיים. התחייבויות בעל פה אינן תקפות בבית משפט כך שלא כדאי להסתפק בהן בשום תחום.

השוואת מחירים של מודד קרקע

לאחר שאספתם מספר הצעות מחיר הגיע הזמן לבצע השוואה חכמה. תבחרו מודד מגרש לאחר שתוודאו שההצעות אכן מתייחסות לאותם השירותים. שימו לב שכל ההצעות מתייחסות לאותו סוג של מדידה ולכמות זהה של שעות עבודה. מדידת קרקע דורשת עבודת שטח ועבודת עיבוד נתונים במשרד כך שהצעת מחיר של מודד קרקע צפוי לכלול גם שעות עבודה בשטח (תעריף יקר יותר בהשוואה לשעות עבודת משרד) וגם עבודת משרד.

ביטוח כשלים מקצועיים

טעויות מדידה שנעשות בתום לב עשויות לעלות לכם אלפי שקלים, להביא לעיכוב בלוח הזמנים ולסבך אתכם בתביעות עם השכנים. על מנת לחסוך לעצמכם את עגמת הנפש ,כדאי לבחור מראש מודד קרקע שמוכן להתחייב ללקיחת אחריות לגבי טעויות. אם יש למודד ביטוח נגד כשלים מקצועיים (כדאי שיהיה לו), הוא יסכים לקחת אחריות מראש על טעויות.

תוקף של תכנית מדידה

לא כולם יודעים שיש לנתוני מדידות קרקע תוקף של 6 חודשים. אם הזמנתם כעת מודד מגרש וטרם בחרתם אדריכל או התעכבתם מעט עם הגשת הנתונים, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב בו שלמתם לחינם בעבור נתונים שאין לכם אפשרות להשתמש בהם. 

עיכובים הם דבר נפוץ בפרויקטים של בנייה ושיפוצים, כך שכדאי לקחת בחשבון מראש אפשרות כזו ולבחור חברת מדידות שמאפשרת הארכת תוקף לנתוני המדידה ללא עלות נוספת. כמעט תמיד, הצעה של מודד קרקע זול אינה כוללת אפשרות להארכת תוקף בתשלום סמלי או ללא עלות.

מתי נדרשת מדידה נוספת לאחר חצי שנה?

נתוני מדידת שטח תקפים לחצי שנה ולאחר מכן תתבקשו לבקש את המודד להאריך את התוקף. לרוב, המודדים משנים את התאריך בתכנית המדידה המקורית ומגישים אותה מחדש. כל עוד לא נעשו שינויים בשטח שלכם או בשטח הסמוך, המודד לרוב אינו מבצע מדידה נוספת. 

אם ידוע לכם על שינויים שנעשו בשטח או באזור לאחר הביקור של המודד בשטח – חשוב לעדכן אותו בכך. כל עוד לא נדרשות שעות עבודה נוספות לטובת עדכון תכנית המדידה, התשלום יהיה סמלי.

כמה כדאי לשלם בעבור מדידה של קרקע?

פרויקט בנייה מביא עמו הוצאות כספיות רבות כך שחשוב לברר מראש כמה עולה מודד קרקע או מודד מגרש ולא למהר לבחור במחירים זולים בצורה חשודה או יקרים בצורה מוגזמת. על הצעת מחיר מודד קרקע לכלול את כל השירותים הדרושים לכם עם התייחסות להארכת תוקף, שעות עבודה, עמידה בלוח הזמנים, תעריף של עבודת שטח ועבודת משרד, טעויות מדידה, מחירים ושיטת התשלום. 

אם מדובר במבנה שעתיד לשמש בית משותף חשוב לוודא שההצעה כוללת גם הכנת תשריט בית משותף. שימו לב שתוספת של אורתופוטו צילום אוויר מייקרת את המחיר.

בחירה נבונה היא כזו שמביאה אליכם מודד קרקע מוסמך שתיהנו לעבוד עמו ותסמכו עליו בעיניים עצומות. הקפידו לבחור בעבור הפרויקט שלכם אנשי מקצוע מסורים, אמינים, הגונים, אחראים ואדיבים. אם אתם מחפשים מודד קרקע או מודד מגרש שהוא גם איש מקצוע וגם בן אדם ישר והגון – הגעתם למקום הנכון!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (28 דירוגים)