מודד מוסמך

מודד מוסמך

✔️ מודד מוסמך ומורשה בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד מוסמך צרו קשר

מודד מוסמך – כל המידע הכי שימושי מקום אחד

פרויקטים של בנייה או שיפוצים כרוכים בהרבה עבודה. בכל רגע נתון אתם נדרשים להשיב לשאלות של ספקים, לקבל החלטות ולנהל את לוח הזמנים. מעולם לא חלמתם להיות מנהלי עבודה ובכל זאת אתם מוצאים את עצמכם מתאמים לוחות זמנים ורישומים. אנחנו כאן בכדי לסייע לכם לקבל את כל המידע שכדאי שתדעו לקראת שכירת מודד מוסמך וביצוע מדידות לפרויקט בנייה או שיפוצים. לאחר שתבינו טוב יותר את התפקיד תצליחו לבחור נכון מודד מוסמך שמתאים לכם במחיר הוגן.

מה הכי חשוב כשבוחרים מודד מוסמך לפרויקט בנייה?

סביר להניח שלא תיארתם לעצמכם שפרויקט בנייה עתיד להיות כל כך מורכב מבחינה לוגיסטית. העצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל היא האצלת סמכויות. על מנת לקדם את הפרויקט ולעמוד בלוח הזמנים מבלי לעבוד בעצמכם במשך 24 שעות ביממה, יהיה עליכם להיעזר באנשי מקצוע וגם לסמוך עליהם. אם תדעו להקיף את עצמכם במיטב אנשי המקצוע בכל תחום עם דגש על מדידות הנדסיות – תקבלו את כל המידע הדרוש לכם לקבלת ההחלטות הנכונות ברגע הנכון.

על מודד מוסמך שנבחר ללוות את פרויקט הבנייה שלכם להיות איש מקצוע מנוסה, מורשה, הגון, אמין, אדיב ומסור לעבודתו. המסירות תבוא לידי ביטוי בהשתתפות בכנסים מקצועיים והקפדה על שימוש בציוד טכנולוגי חדיש שמבצע את המדידות המדויקות ביותר. עם מודד מוסמך כזה לצדכם אתם תהיו רגועים בידיעה שהפקדתם את הפרויקט שלכם בידיים טובות.

מדוע חשוב לוודא שהמודד אכן מוסמך?

מדידת שטח היא מקצוע לכל דבר. אם חשבתם עד היום שכל אחד יכול למלא תפקיד של מודד מוסמך – הגיע הזמן שתדעו שעל מודדים מוסמכים להשתתף בהשתלמויות ולבצע את עבודתם על פי תקנים מחמירים. כל מודד מוסמך שמבקש להיות חבר בלשכת המודדים המוסמכים של ישראל מחויב בהשתתפות פעילה בהשתלמויות מקצועיות.

ההשתלמויות המקצועיות הן הזדמנות להכיר את הטכנולוגיה החדישה ביותר ולהתקדם מבחינה מקצועית. הקפידו לוודא שאיש המקצוע שעומד מולכם אכן מחזיק רישיון מודד מוסמך (שימו לב לתוקף של הרישיון).

בחירת מודד מוסמך לפי המלצות

רובנו בוחרים אנשי מקצוע לפי המלצות של בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה ולעתים גם זרים מוחלטים. בבואנו לבחור מודד מוסמך למטרת מדידת שטח הדירה לצורך ארנונה או הכנת תשריט בית משותף נרצה לבסס את הבחירה על המלצה של איש מקצוע. 

אם בחרתם כבר קבלן או אדריכל כדאי לפנות אליהם בבקשה לקבל המלצות על חברת מדידות אמינה, מקצועית, מתקדמת והגונה. אנשי המקצוע שמכירים את המאפיינים של הפרויקט שלכם יידעו להמליץ לכם על מודד מוסמך בעל ניסיון ורקע מתאים.

אין פרויקט בנייה ללא מודד קרקע מקצועי

מדידות לקראת פרויקט בנייה או שיפוצים מהוות בסיס לעבודת האדריכל והקבלן. מודד קרקע ממלא את אחד התפקידים החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. המודד הוא בעל המקצוע שאחראי לבצע מדידות מדויקות בשטח ולהעביר את המידע לקבלן ולאדריכל. במהלך פרויקט בנייה מתבצעות מספר מדידות למטרת פיקוח על עבודת הבנייה. אחד התפקידים של מודד מוסמך הוא לוודא שהקבלן אכן בונה את השלד ומבצע את עבודתו בהתאם לתכנית האדריכלית.

האם מודד הקרקע מגיע לשטח?

כל מודד קרקע מתחיל או טכנאי מדידות זוטר יודעים שהגעה של מודד קרקע אל השטח הכרחית. אין אפשרות להרכיב תכנית מדידה ולבצע את המדידות ללא נוכחות של הצוות בשטח יחד עם הציוד. נתוני המדידה הסופיים אמנם מתבססים גם על נתונים שמתקבלים מלווייניים אך אין בכוחם להחליף את המדידה שמתבצע בשטח מודד מוסמך. 

לרוב, מודד מוסמך יחד עם צוות מודדים וציוד טכנולוגי יגיעו אל מתחם העבודה מספר פעמים. יום עבודה שגרתי של מודד מוסמך כולל גם עבודת שטח פיזית לאיסוף נתונים וגם עבודה בסביבה ממוחשבת שדורשת מיומנות טכנית גבוהה מאוד.

מי יכול לשמש כמודד מוסמך לפרויקטים קטנים?

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בענף המדידות קיימות עבודות מדידה פשוטות של מדידת נכסים לצורך ארנונה או מדידות פנים למטרת שיפוצים לצד עבודות מורכבות של מדידת שטחים גדולים למטרת הקמת מוסד ציבורי או מגדל דיור יוקרתי. 

כעת, נשאלת השאלה האם בכל סוגי הפרויקטים נדרשת מעורבות של מודד קרקע מוסמך או שניתן יהיה להסתפק לעתים בשירות של מודד מתלמד? ההמלצה שלנו בעבור כל סוגי הפרויקטים היא על מודד מוסמך מומלץ ומנוסה שפועל במסגרת של משרד מדידות וותיק.

בתחום כה רגיש כמו מדידות לא נוכל להרשות לעצמנו להתפשר על פחות מאיש מקצוע מוסמך שמחזיק ברישיון. עשו לכם כלל לשכור רק מודדים שנושאים רישיון תקף של מודד מוסמך (אפשר למצוא את רשימת המודדים המוסמכים המלאה בישראל אונליין).

איך מקבלים רישיון של מודד מוסמך?

קבלת הרישיון מעידה על הכשרה מקיפה בתחום ההנדסה הגיאודטית (לרוב, מסלול לימודים של 3-4 שנים בטכניון). לאחר סיום הלימודים מתבקשים הבוגרים לעבור סטאז' של שנתיים במשרד מדידות מקצועי. בתקופת הסטאז' הם רשאים לבצע עבודות מדידה תחת פיקוח צמוד של מודד מוסמך. 

בתום התקופה יהיה עליהם לעבור גם מבחן מטעם המרכז למיפוי ישראל וגם ריאיון אישי. כעת כאשר אתם מודעים לתהליך ההכשרה הנדרש ולידע הרב שנצבר בדרך, תבינו את התפקיד המשמעותי שיש למעורבות של מודד מוסמך בכל פרויקט בנייה.

באיזה שלב בפרויקט הבנייה דרוש מודד מוסמך?

את המדידה הראשונה בכל פרויקט בנייה מבצע מודד מוסמך עוד בטרם נכתבה התכנית האדריכלית. האדריכל זקוק לנתוני המדידה על מנת לבצע את עבודתו כך שכדאי לשכור מודד מוסמך מיד כאשר בוחרים אדריכל. לרוב, ניתן יהיה לקבל מהאדריכל המלצה על משרד מדידות. שימו לב שיש לנתוני המדידה תוקף של 6 חודשים כך שכדאי לבצע את המדידה רק לאחר שתיאמתם כתיבת תכנית עם משרד אדריכלים (מחיר, לוח זמנים, סוג התכנית).

האם אפשר לקבל טופס 4 ללא מדידה מקצועית נוספת?

השלב בו נגיש טופס 4 הוא שלב סופי בפרויקט הבנייה. ההתרגשות בשיאה! אתם עתידים להיכנס אל בית חדש שבניתם ותכננתם בעצמכם בקרוב. טופס 4 מאשר את תקינות המבנה ומבטיח לכם שהוא בטיחותי למגורים ותואם את כל התקנים. מדידה נוספת נדרשת לקראת הגשת הטופס בכדי להבטיח התאמה של המבנה לתכנית האדריכלית שאושרה בתחילת הדרך. אין אפשרות לקבל טופס 4 ללא מדידה נוספת של מודד מוסמך.

השלד של המבנה לא תואם לתכנית המדידה – מה עושים?

4 מדידות נדרשות במהלך פרויקט בנייה : מדידה ראשונית של השטח, מדידה לטובת סימון השטח, מדידה לאחר יציקת היסודות (השלד), מדידה סופית לקבלת טופס 4. אם תקפידו לבצע את כל המדידות במועד באמצעות מודד מוסמך שמשתמש בציוד חדיש, תצליחו לאתר את הבעיה בשלב מוקדם וגם לפתור אותה מבלי לגרום לעיכובים בלוח הזמנים. עדכנו מיד את האדריכל בסטייה של המבנה מהתוכנית ועצרו את הבנייה בהתאם להנחיה שלו.

כמה עולה מודד מוסמך?

כיום כאשר יש לכל מודד מוסמך מחיר משלו חשוב שתכירו את המחירים המקובלים בשוק ותדעו לקבל החלטות בהתאם. השוואת מחירים תהיה צעד חכם וכך גם בחירה במחירים הוגנים שמשקפים עבודה מקצועית מבוססת שימוש בטכנולוגיה החדשה. 

לקבלת מושג ראשון על מחירים וגם המלצות תוכלו לשאול ברשתות החברתיות כמה עולה מודד לבית כמו שלכם. בתוך מספר דקות תקבלו כבר תשובות ויהיה עליכם לוודא שהמידע ניתן לכם בתום לב. כל המלצה שמתקבלת ברשתות החברתיות ממקור לא מוכר כדאי לבחון היטב ולבצע בדיקת אמינות למקור.

האם ישנו 'מחירון מודד מוסמך' קבוע?

מחירון מודד מוסמך אחיד אינו קיים היום בישראל אך חברות המדידה המובילות מציעות מחירים הוגנים. לרוב, הצעות המחיר שתקבלו תהיינה זהות עם סטייה של כמה מאות שקלים לכאן או לכאן. ההבדלים במחירים יהיו תוצר של שימוש בציוד חדיש יותר או עבודה מדויקת ומוקפדת יותר.

המחיר נקבע בהתאם למורכבות של העבודה (מספר שעות עבודה) ולמספר המדידות. מדידת שטח דירה היא לא עסק יקר כך שכדאי לפנות אל מודד מקצועי עם המלצות ולא לחפש קיצורי דרך.

אם שאלתם חברים כמה עולה מודד מוסמך וקבלתם המלצה על מודד שעדיין לא השלים את ההסמכה או פועל ללא רישיון – דעו שסביר להניח שלא תוכלו להגיש את נתוני המדידה לרשויות. מסמכי מדידה רשמיים דורשים חתימה של מודד מוסמך מורשה.

איך אפשר לקבל הצעת מחיר ממודד מורשה ומוסמך?

כל מה שצריך לעשות בכדי לקבל הצעת מחיר ממודד מוסמך זה לפנות אל משרד מדידות מורשה. את הפנייה אפשר לבצע טלפונית או אונליין. כדאי להקדים לפנות אל משרד מדידות מוביל ולתאם הגעת מודד מוסמך אל השטח. אם תחכו לרגע האחרון ייתכן ותתקשו למצוא מודד זמין בשעה שנוחה לכם.

בשביל מה צריך לבצע מדידה במהלך עבודת שיפוץ?

פרויקטים של שיפוץ כללי שכוללים עבודה עם מפלסים, נישות, קשתות, ארונות קיר ומבני מיוחדים דורשים מעורבות של מודד מוסמך. האדריכל או מעצב הפנים הוא זה שקובע את הצורך במדידה ומזמין בהתאם מודד מוסמך אל הדירה. מדידת שטח דירה מתבצעת בצורה שונה ממדידת שטח לקראת בנייה. 

מדידות בדירות מתבססות בעיקר על עבודה עם מכשור לייזר אלקטרוני חדיש ששולח קרני לייזר שיודעות למדוד מרחק. מכשור הלייזר מאפשר בהתאם לצורך גם ביצוע מדידות בתלת ממד ומדידת שיפוע של גג או קיר עם מבנה מעגלי.

כמה זמן נמשכת המדידה?

מדידת שטח של דירה בגודל ממוצע דורשת שעה וחצי עד שעתיים של עבודת מודד מוסמך. אם דרושה לכם גם מדידה לטובת תשתית חשמל או תאורה תידרש עוד שעת עבודה. העלות של המדידה משתנה בהתאם למורכבות של הפרויקט ובקשות מיוחדות שלכם.

אם מתמחרים את העבודה על פי גודל הדירה העלות תהיה 10-12 שקלים למטר מרובע. כאשר מדובר בשטחים גדולים או בחללים מסחריים ייקבע מחיר מוזל של 5-7 שקלים למטר מרובע. נציין שפרויקטים מורכבים שכוללים מדידה בשטחים בעייתיים תתומחר לעתים במחיר של 15 שקלים למטר מרובע.

שירות של מודד מוסמך מהווה בסיס לכל פרויקט בנייה או שיפוץ כללי, הקפידו לבחור נכון מודד מוסמך מקצועי, אמין ואדיב לקבלת מענה מלא. אם אתם מחפשים איש מקצוע ברמה אחת מעל כולם – צרו קשר. הלקוחות שלנו נהנים מעבודות מדידה שמתבצעות באמצעות ציוד ממוחשב חדיש ומשירות של צוות מקצועי, מסור ואדיב. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (34 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן