מודד בתים

✔️ מודד בתים בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות לבתים.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד בתים צרו קשר

מודד בתים מוסמך – מה תפקידו?

אם חשבתם עד היום שמדידות נדרשות רק בעבור פרויקטים של בנייה או הגדרת גבולות של שטחים, הגיע הזמן שתבינו מהן מדידות בתים ומדוע הן כה חשובות. חברת מדידות שמתמחה במדידות בתים ומקפידה לבצע את עבודתה כהלכה תוכלו לאתר בעברכם טעויות בחשבון הארנונה ולחסוך לכם אלפי שקלים. 

מודד בתים שמתמחה במדידות בתים יודע איך לעבוד בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי בתים. רק מודד בתים מוסמך ומנוסה יודע מה חשוב למעצבי בתים ואיזה מידע הם צריכים לקבל לבניית תכנית העיצוב. חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים ותיאום הגעת מודד בתים מוסמך ומנוסה.

מה כוללת מדידת בית?

מדידת דירות מבבתים מתבצעת לרוב לפני תחילת פרויקט שיפוץ דירה או כאשר בעלי הדירה מעוניינים לערער על חשבון ארנונה גבוה שמתבסס על מדידה שגויה. מודד בתים אחראי יתחיל את העבודה בשיחה קצרה עמכם במטרה להבין מדוע הזמנתם מדידה ומהם הצרכים והציפיות שלכם. 

המדידה מתבצעת באמצעות ציוד טכנולוגי חדיש שמסוגל למדוד בצורה מדויקת את הקירות, הגבהים, הפתחים והשיפועים. מדידות לפני שיפוץ כוללות גם התייחסות למיקום של ארון חשמל על קיר מסוים, מיקום של מזגנים ומיקומים של שאר מכשולים. המידע שנאסף על ידי המודד נמסר לפי הנחייה שלכם אל האדריכל, הקבלן ומעצב הבתים.

מי יכול למלא תפקיד של מודד בתים?

מעטים מכירים בחשיבות של המדידות בכל פרויקט בנייה או שיפוצים. האדריכלים והקבלנים שמעורבים בפרויקט הם אלו שלרוב מזמינים מודד בתים מטעמם ועובדים באופן צמוד עם משרד מדידות קבוע. על כל מודד בתים להיות בראש ובראשונה מודד קרקע מוסמך שמחזיק ברישיון.

אם אתם מתלבטים בין מספר הצעות ולא בטוחים באיזה משרד מדידות לבחור – אנו ממליצים לכם לקבל החלטה על פי המלצות של האדריכל/הקבלן, לבדוק את תחום ההתמחות של המשרד ולוודא שהצעת המחיר אכן מקיפה את כל שירותי המדידה שאתם צריכים ומצפים לקבל.

מדוע התפקיד של המודד כל כך חשוב בבניית בית?

מודד בתים לדירה הוא זה שמעביר לאדריכל ולקבלן את המידע עליו הם מבססים את עבודתם. שימו לב, מודד דירות מוסמך הוא בראש ובראשונה איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו ונעים לעבוד במחיצתו. דעו להקיף את עצמכם באנשי מקצוע אמינים, הגונים, מקצועיים ובן זמנית גם אכפתיים, אדיבים, סבלניים ונחמדים. מגיע לכם לקבל מענה לשאלות שלכם גם כאשר הן טיפשיות או חוזרות על עצמן בפעם החמישית.

איך מודד בתים יכול לחסוך לי כסף?

מדידות אדריכליות שמתבצעות בצורה מדויקת מצליחות לחסוך לכם עגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות. מודד בתים שיודע איזה מידע להעביר לאדריכל ולמעצב הבתים יכול לזרז את עבודת השיפוץ ולייעל את התהליך כולו. תהליך שיפוץ דירה הוא גם הזדמנות לבצע מדידה לטובת חישוב ארנונה. 

תשמחו מאוד לגלות שהשטח בעבורו אתם חייבים בתשלום מס הארנונה קטן יותר מזה שרשום בעירייה. אם הצלחתם לעלות על טעות בחישוב הארנונה, אותו מודד בתים מוסמך שביצע את המדידה הצליח לחסוך לכם הרבה כסף בעתיד וגם לאפשר קבלת החזר כספי מהעירייה.

בשביל מה האדריכל והקבלן צריכים את שירותי המדידה?

בחרתם את הקבלן הטוב ביותר ואת האדריכל שאחראי לכמה מהמבנים הכי מורכבים ומושקעים באזור, כעת כאשר הפרויקט שלכם נמצא בידיים טובות – אתם בוודאי שואלים בשביל מה צריך להזמין מודד בתים והאם ניתן לוותר עליו? תפקיד של מודד בתים קריטי בכל פרויקט בנייה. 

מודד בתים הוא זה שאחראי לספק לאדריכל את המידע על השטח ואת כל המאפיינים הנלווים. גם כאשר האדריכל נמצא בשטח, מגיע לפקח בעצמו על העבודה ואוסף נתונים באופן עצמאי, אין תחליף לנתוני מדידה מדויקים שניתנו על ידי מודד בתים מוסמך.

דוח המדידה מספק לאדריכל מידע מדויק אודות מיקומים, גבהים, מרחקים, גדלים ושיפועים בתוך הדירה ובסביבתה. מודד בתים מקצועי יידע לפרט גם אודות דירות שכנות, תשתיות ועצמים משמעותיים בסביבה. על סמך הנתונים שמועברים מתחיל האדריכל בכתיבת התכנית לשיפוץ/בנייה של הדירה. 

כאשר האדריכל מסיים סקיצה ראשונה הוא שולח מודד בתים לדירה בכדי לסמן בשטח סימנים מנחים לקבלן. מודד בתים הוא הגורם שאחראי לסמן בשטח לקבלן היכן לצקת את היסודות בהתאם לתכנית האדריכלית.

מה קורה במקרה שהמודד טועה במדידה?

טעות של מודד בתים עלולה לגרום למצב בו האדריכל מתכנן את המבנה כולו על בסיס נתונים שגויים. הטבות של המודד עשויה לגרום לחריגות בנייה, סטיות וקושי בקבלת אישורי בנייה. קיימים מקרים בהם טעויות מדידה גורמות לפגיעה משמעותית בחוסן של המבנה וביציבות ההנדסית. 

מקור נוסף לטעויות של מודדים הוא סימון לא מדויק של תכנית האדריכל בשטח. כאמור, מודד בתים הוא איש המקצוע שאחראי לסמן לקבלן היכן בדיוק להקים את המבנה וכיצד, עבודת הקבלן תיפגע בצורה משמעותית מטעויות של המודד.

כך תמנעו טעויות במדידת הבית

המפתח למדידות בתים מדויקות הוא מודד בתים מקצועי שמגיע ממשרד בעל מוניטין שמבסס את הנתונים על שימוש בציוד חדיש ועיבוד מידע במערכות מחשוב. קיימת חשיבות מרובה לבחירת מודד בתים מקצועי ומיומן על פני מודד מוסמך זול שאינו מקפיד לדייק בעבודתו. מדידת בית לפני שיפוץ היא לא המקום בו כדאי לחסוך ולהתפשר על פחות מהטוב ביותר.

תצליחו למנוע טעויות מדידה כאשר תפקחו בעצמכם אחר הנעשה ותקפידו על מעורבות פעילה של כל בעלי המקצוע המובילים בפרויקט (אדריכל, קבלן, מודד בתים, מעצב בתים). חשוב להקפיד לבצע מספר מדידות בכל פרויקט בנייה, לסנכרן נתונים בין כל אנשי המקצוע ולייצור מצב בו הם הקבלן מפקח על האדריכל, המודד מפקח על הקבלן והאדריכל מפקח מקרוב ומרחוק על כל הנעשה.

מה עושים כאשר מתגלה טעות בתכנית המדידה?

מיד כאשר אחד מבעלי המקצוע מעלה בפניכם חשש לטעות מדידה או סטייה מהתכנית האדריכלית, כדאי לעצור את העבודה ולעדכן בכך את האדריכל. גילוי מוקדם ככל האפשר של טעויות מדידה או שגיאות של הקבלן (עבודה שלא על פי הסימונים) מצמצם את הנזק ומאפשר תיקון מהיר. עדכנו במהרה את האדריכל בבעיה ותפעלו בהתאם להנחיה שלו.

כמה עולה להזמין מודד פנים לבית?

תעריף מדידות נקבע בהתאם למספר שעות העבודה והמורכבות של הפרויקט. מודד בתים קובע מחיר בעבור שעת עבודה בשטח וגם מחיר בעבור שעת עבודה משרדית. לא קיים היום מחירון אחיד שמחייב את כלל המודדים כך שייתכן מצב בו שתי חברות קובעות לאותן מדידות בתים מחיר שונה. בבואנו לנצח את הצעות המחיר ולהשוות ביניהן חשוב לבדוק את מספר שעות העבודה בכל הצעה, את ציוד המדידה ואת שיטות העבודה.

לרוב, יקבע מודד לבית פרטי תעריף שעתי שמתחיל מ-250 שקלים בעבור שעת עבודה. מדידת דירה דורשת לרוב 3-4 שעות עבודה כך שהעלות הסופית תהיה 1200-1500 שקלים. במקרים בהם מודד בתים נדרש להגיע אל השטח מספר פעמים כדאי לקבוע מראש מחיר כולל בעבור הפרויקט כולו. יש היום לכל מודד לבית פרטי מחירון שעתי ומחירון פרויקטים, תחשבו כיצד תוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי ותסגרו עסקה בהתאם.

מודד בתים - רק בעל רישיון והסמכה!

מודד בתים מוסמך הוא הרבה יותר מעוד איש צוות שיפוצים או בנייה. המודד ממלא תפקיד חשוב ועלינו להיות מודעים לחשיבותו. בין אם אתם בוחרים בעצמכם משרד מדידות ובין אם האדריכל עושה זאת בעבורכם, אל תוותרו על הזכות שלכם לדעת מי הוא המודד ולוודא שהוא אכן מוסמך. נתוני מדידה של מודד לא מוסמך לא יוכלו לשמש אתכם בעתיד להגשת בקשה להפחתת דמי ארנונה. צרו קשר עוד היום להתייעצות עם מיטב אנשי המקצוע בענף המדידות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (32 דירוגים)