מודד מוסמך

מדידות אדריכליות

✔️מדידות אדריכליות בידי מודד מוסמך!

✅ ביצוע של מדידות פנים ומדידות תלת ממד.

✔️ עבודה מקצועית כוללת תכניות

✅ ייעוץ טלפוני עם מודד מוסמך ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי.

✅ להצעת מחיר למדידות אדריכליות חייגו: 077-8040513

כל מה שאתם חייבים לדעת על מדידות אדריכליות

בהעדר רקע מקצועי או ניסיון רובנו לא מצליחים להבין מה זה בדיוק מדידות אדריכליות והולכים לאיבוד בין כל המונחים המקצועיים. אנחנו מוצאים את עצמנו משלמים סכומים גבוהים בעבור מדידות אדריכליות מבלי להבין בשביל מה הן נחוצות, מה הן כוללות וכיצד הן מתבצעות. קיימים מקרים בהם שימוש במידות מדויקות הכרחי להבטחת שימוש בטיחותי במבנה. אנשי מקצוע שמבצעים מדידות לאדריכלים נעזרים בציוד חדיש ומתקדם שמאופיין ברגישות גבוהה. מדידה אדריכלית היא מדידה מדויקת, מוכוונת מטרה ובעיקר, אמינה. מודד מוסמך מומחה מדידות אדריכליות מפקח בעצמו על עבודת המודדים בשטח.

מה זה מדידות אדריכליות?

לקראת הגשת בקשה לקבלת היתר בנייה מכל סוג תתבקשו לבצע מדידת קרקע באמצעות מהנדס מדידות או מודד מוסמך. להזמנת שירות מודד מוסמך מומלץ, אמין ומקצועי במחיר הוגן צרו קשר. מדידות אדריכליות מתבססות על שימוש בציוד חדיש והכשרה מקצועית. צוות המדידה בוחן היטב את התנאים בשטח ומציג לבסוף נתוני מדידה שמתארים בצורה מדויקת את תנאי השטח. האדריכל מבסס את תכנית הבנייה על נתוני המדידה.

למה דווקא מדידות לאדריכלים?

אותן מדידות שמתבצעות כעת בשטח צפויות לשמש בסיס לתכנית הבנייה על פיה יוקם המבנה כולו. טעות מדידה קלה עשויה לעכב את הפרויקט כולו או במקרה אחר להפוך למפגע בטיחותי. מדידות להיתר בניה הן לא תחום בו אפשר להקל ראש או להתפשר על פחות מליווי צמוד של מודד מוסמך. על מדידה להיתר בניה להיות יסודית, מדויקת, עדכנית ואמינה. צוות המודדים צפוי להגיע אל השטח מספר פעמים ולבצע עבודות מדידה במשך מספר שעות. מדידות לאדריכלים דורשות שימוש בציוד מדידה חדיש ומדויק.

בשביל מה צריך מדידות אדריכליות?

נתוני המדידה הם הבסיס לעבודת האדריכל. כל אדריכל אחראי ומקצועי לא יסכים לכתוב תכנית בנייה ללא נתוני מדידה עדכניים ומקיפים. הרשות המקומית צפויה לדרוש מכם להגיש את נתוני המדידה יחד עם הבקשה לקבלת היתר בנייה. חוק התכנון והבנייה מחייב כל גורם שמבקש לקבל היתר בנייה בהצגת מדידות אדריכליות שבוצעו על ידי מודד מוסמך. רק חברת מדידות מוסמכת רשאית לבצע מדידות לאדריכלים שדרושות לקבלת היתרי בנייה.

הנתונים שהמודד אוסף בשטח מועברים אל האדריכל או אל המהנדס ומשמשים לצורכי תכנון. מדידות אדריכליות משמשות בסיס לתכנון של תשתיות עיליות ותשתיות תת קרקעיות. על בסיס נתוני מדידת קרקע מקבלות כל ההחלטות החשובות ביותר בתכנון של מבנים חדשים.

מה כוללות מדידות לאדריכלים?

חברות מדידה מרכיבות בעבור כל לקוח חבילת שירות בהתאמה אישית. מדידות לאדריכל מתבצעות בשטח בהתאם למאפיינים של הפרויקט והדרישות של האדריכל. מדידות פנים מתייחסות לחלוקה הפנימית של המבנה וכוללות בין היתר גם נקודות תאורה, מיקום גלאי עשן, פתחים, גבהים של קירות, מיקום של שקעים ועוד. 

מדידות פנים נדרשות לתכנון של בנייה או שיפוץ על בסיס נתונים של מבנה קיים. מדידת בית לפני שיפוץ מנחה את הגורמים המקצועיים כיצד לבצע את ההריסה הדרושה. שימו לב, מדידה לצורך שיפוץ היא הבסיס לעבודה מקצועית ומדויקת שחוסכת לכם כסף.

מדידות אדריכליות תלת ממדיות

הטכנולוגיה החדישה ביותר מאפשר ביצוע מדידות אדריכליות תלת ממדיות. אלו הן מדידות לאדריכלים שמציגות את נתוני השטח בצורה זהה למציאות. מודל תלת ממד נבנה על פי נקודות GPS שנדגמו בשטח. תכנית מדידה שמתבססת על הטכנולוגיה החדישה ביותר מספקת לאדריכל מידע מדויק ומקיף. מדידת שטח בתלת ממד משמשת סימולציה לבחינת הנתונים בשטח מכמה זוויות. 

מדידות לאדריכלים על בסיס הטכנולוגיה החדישה ביותר הן המפתח לניצול מדויק ומקסימלי של כל היתרונות בקרקע. באמצעות מדידות אדריכליות אפשר יהיה לזהות מראש בעיות אבטחה, אזורים בעייתיים, שימושים אפשריים בקרקע ולבחור מיקומים של גופי תאורה, מצלמות אבטחה וכן הלאה.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בהצעת מחיר זולה?

מדידות לאדריכלים הן מקצוע לכל דבר. ללא חתימה של מודד מוסמך נתוני המדידה לא יהיו קבילים.  כך למשל, על מדידת מגרש לבניה להתבצע תחת פיקוח של מודד מוסמך עם עדיפות לליווי של מודד מוסמך מומלץ. הניסיונות למצוא מודד מוסמך זול מובנים לחלוטין. 

אנחנו כאן בכדי לסייע לכם לוודא שאכן עומד מולכם איש מקצוע שמוסמך לבצע מדידות לאדריכלים. כיום כאשר לכל מודד מוסמך מחיר אחר, אין זה פשוט להבדיל בין אנשי מקצוע לבין חאפרים.

מי מתאים לביצוע מדידות לאדריכלים?

בחירה נבונה תהיה משרד מדידות עם ניסיון עשיר בתחום. כדאי לוודא שיש למודד ניסיון רלוונטי בפרויקטים דומים בהן נדרשו מדידות לאדריכלים. על המשרד להתחייב לאחריות מלאה על כל עבודה. בטיחות היא לא תחום בו אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפשר, אל תסמכו על מודד מוסמך זול נטול הסמכה. מדידות לאדריכלים מזמינים רק דרך משרדי מדידות מוסמכים ומנוסים. 

בכל חיפוש אחר הצעת מחיר זולה חשוב לוודא שהמחיר אינו בא על חשבון המקצועיות. מדידות אדריכליות משמשות בסיס לתכנית הבנייה כולה. טעויות מדידה עלולות לגרום לליקויי בנייה שיעלו לכם הרבה כסף בעתיד. מודד מוסמך הוא ללא כל ספק אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה או שיפוץ.

איפה כדאי להזמין מדידות אדריכליות?

רובנו מזמינים מדידות אדריכליות לראשונה במהלך פרויקט בניית בית או שיפוץ נרחב. בכדי שתדעו לבחור נכון נסביר שמודד מוסמך הוא איש מקצוע שהשלים מסלול לימודים מלא בתוספת שנתיים של התמחות. מודד מקבל הסמכה לבצע מדידות לאדריכלים רק לאחר שהוא עובר בהצלחה מבחן מטעם המרכז למיפוי ישראל. 

הצלחה במבחן היא תנאי סף לקבלת רישיון. מדידות אדריכליות דורשות רמה גבוהה של מקצועיות, מסירות לתפקיד, דיוק, טכנולוגיה חדישה ואחריות אישית.

מדידות לאדריכלים ושאר שירותי מדידות נזמין אך ורק מול משרד מדידות שמתמחה בתחום וידוע כבעל ניסיון, אמין ומומלץ. בעבודות פשוטות של מדידה לטופס 4 ובעבודות מורכבות יותר שכוללות מדידות לקבלת היתר בניה נרצה לדעת שהעבודה כולה התבצעה על ידי מודד בניה מוסמך שמשתמש נכון בציוד טכנולוגי חדיש. להזמנת מדידות לאדריכלים דרך חברה מובילה בתחומה צרו קשר 077-8040513 עוד היום.

בהחלט כן! אנו עובדים עם מגוון אדריכלים ברחבי הארץ וזהו אחד השירותים העיקריים שלנו.

משרדנו מספק שירותי מדידה לאדריכלים, יזמים, קבלנים ועוד. 

להצעת מחיר היכנסו לאתר >>

כדאי לבחור במשרד מדידות המספק שירותי מדידה בידי מודד מוסמך. שכן מדידות להיתר בניה מצריכות גושפנקה של מודד מוסמך בלבד.

מדידות פנים ניתן לבצע גם בידי אדריכל וגם בידי מודד מוסמך. 

למידע נוסף היכנס לאתר לקריאת המאמר המלא >>

תוכן עניינים

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים

5/5 - (35 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן