מודד מוסמך

חברת מדידות

✔️ חברת מדידות ומורשה בשירות מקצועי ומדויק!

✅ מבצעים את כל סוגי המדידות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי ובזמן.

להצעת מחיר למודד מוסמך מחברת מדידות צרו קשר

חברת מדידות – בחירה מדויקת לתוצאות הטובות ביותר

בכל פרויקט בנייה קיימים מספר תחומים בהם לא נוכל להרשות לעצמנו להקל ראש ולהתפשר על פחות מהטוב ביותר. ליווי של חברת מדידות מקצועית ואמינה שמקפידה להשתמש בציוד חדיש ולהעסיק את מיטב אנשי המקצוע הכרחי לביסוס של הפרויקט כולו על נתונים מדויקים.

מדידה לא מקצועית עלולה לשבש את הפרויקט כולו ולגרור אחריה טעויות שיגרמו לליקויים חמורים בבנייה. תחסכו לעצמכם עגמת נפש ותבחרו מראש חברת מדידות שנחשבת לאחת הטובות ביותר בארץ. לקבלת פרטים נוספים והזמנת צוות מודדים צרו קשר.

מתי כדאי לפנות אל חברת מדידות?

יום עבודה של צוות מודדים כולל עבודה על מספר פרויקטים כאשר חלק מהעבודה מתבצעת בשטח (המדידה בפועל) וחלק נוסף מתבצע במשרד. פנייה אל חברת מדידות נדרשת כאשר נרצה להזמין מדידת שטח דירה או לבצע מדידות פנים במתחם פנימי או חיצוני.

מדידות נדרשות לטובת הגשת תכנית בנייה למבנה חדש, תוספות בנייה למבנה קיים והגשת בקשה לחישוב מחדש של תעריף הארנונה. מדידות לצורך תשלום ארנונה עשויות לחשוף חישוב לא נכון שגרם לכם לשלם תעריפים גבוהים שלא לצורך. חברת מדידות דייקנית יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה בחשבון הארנונה.

מתי אנו זקוקים לשירות של חברת מדידות במהלך פרויקט בנייה?

אם התמזל מזלכם ויש לכם שטח עליו אתם מתכננים לבנות את בית החלומות שלכם, אחד השלבים הראשונה יהיה פנייה אל חברת מדידות שתשלח אליכם צוות מודד קרקע עם ציוד מתאים. האדריכל זקוק לתוצאו מדויקות של מדידות הנדסיות על מנת לשרטט את התכנית הראשונית.

במהלך פרויקט הבנייה יידרש לכם שירות של חברת מדידות מספר פעמים כך שכדאי לבקש מראש מהחברה הצעת מחיר כוללת בעבור כל שירותי המדידה הדרושים להשלמת הפרויקט. שימו לב שכדאי לשכור חברת מדידות רק כאשר בחרתם כבר אדריכל והתחלתם לגבש את לוח הזמנים. תוקף תכנית מדידה הוא לחצי שנה ללא אפשרות לגמישות.

מה עושים כאשר תכנית המדידה כבר לא בתוקף?

אם הזדרזתם להזמין טכנאי מדידות במטרה להתחיל במהרה בתהליך הבנייה ולבסוף הפרויקט כולו התעכב – יהיה עליכם לפנות שוב אל חברת מדידות ולהזמין מדידה חוזרת. התוקף של נתוני המדידה הוא ל-6 חודשים בלבד. הסיבה לכך היא מחויבות למידות מדויקות שמתבססות על נתונים שעשויים להשתנות. בתחום רגיש כמו מדידות לא נוכל להרשות לעצמנו לעגל פינות. ניסיונות למצוא קיצורי דרך עלולים להביא לליקויים בבנייה ומפגעי בטיחות.

מה אנחנו עושים בשביל להבטיח שזה לא יקרה לכם?

כחברת מדידות מובילה בתחומה אנו מקפידים להעניק לכל לקוח שירות מקצועי וליווי מלא. כבר במעמד הזמנת המדידה אנו מדגישים את התוקף הקצר של תכנית המדידה ומוודאים שבחרתם כבר אדריכל ואתם מעבירים אליו את הנתונים מיד. חשוב לציין שגם לנתונים של מדידת נכס לצורכי ארנונה יש תוקף של חצי שנה כך שיש להקדים להגיש את התוצאות לרשות המקומית.

המדידה הראשונה בכל פרויקט בנייה

הפרויקט יוצא לדרך, ההתרגשות בשיאה ואתם גיליתם שהזמן קצר והמלאכה מרובה. הדרך בה תצליחו להקל על עצמכם, לישון טוב בלילה ולחסוך בזמן היא בחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר בכל התחומים החשובים. אם תדעו להקיף אתכם באנשי מקצוע מקצועיים, אמינים, מסורים ואדיבים הפרויקט יתקדם בהתאם ללוח הזמנים ואתם תהיו הרבה יותר רגועים. 

שירות של חברת מדידות מהווה בסיס לעבודת האדריכל ועבודת הקבלן כך שתשכרו רק חברת מדידות עם המלצות, שידועה כאחת החברות הטובות ביותר בארץ. שימו לב שזוהי חברת מדידות עם ניסיון בפרויקטים דומים.

מתי מבצעים את המדידה השנייה?

כעת כאשר הנתונים של המדידה הראשונה כבר נשלחו אל האדריכל ויש לכם ביד תכנית בנייה והיתרים, מגיע הרגע בו נזמין שוב שירות של חברת מדידה למטרת סימון השטח לקראת התחלת עבודת הבנייה. לא נתחיל בקידוחים או יציקת יסודות מבלי לבצע שוב מדידות הנדסיות בשטח.

המדידה השנייה חיונית לקביעת גבולות המבנה בעבור הקבלן. כדאי לבחור באותה חברת מדידות שבצעה את המדידה הראשונה גם בעבור מדידה זו. כאשר הצוות כבר מכיר את השטח ואתכם המדידה תהיה מהירה, יעילה ומדויקת.

מה כוללות המדידה השלישית והרביעית?

את המדידה השלישית מבצעים לאחר בנית השלד של המבנה. היא נדרשת על מנת לוודא שהשלד אכן בנוי במקום הנכון ובגודל הנכון (תואם לתוכניות). מדידה רביעית ואחרונה מבצעים בסוף העבודה למטרת קבלת טופס 4. לא ניתן יהיה לקבל טופס 4 ללא מדידה עדכנית שבוצעה על ידי חברת מדידות מורשית. המדידה נועדה לאשר שהמבנה אכן הוקם במיקום שנקבע בתכנית הבנייה המקורית.

כמה עולה לשכור חברת מדידות בעבור כל 4 המדידות?

שכירת חברת מדידות אחת בעבור כל 4 המדידות הדרושות חוסכת לכם זמן וכסף. הקפידו לבחור מראש חברת מדידות שמסוגלת לבצע את כל 4 המדידות ולא תצטרכו לבזבז זמן בחיפוש אנשי מקצוע נוספים. לרוב, חברות המדידה מציעות מחיר מוזל כאשר מזמינים מראש את כל 4 המדידות. מחיר ממוצע ל-4 המדידות יהיה 4,500 עד 6,500 שקלים. כל תכנית מדידה נוספת בתשלום נוסף.

איך חברת המדידות מבצעת את המדידה בשטח?

לרוב, אם פניתם אל חברת מדידות מובילה והיא שלחה אליכם מודד מוסמך מומלץ מטעמה – אתם לא צריכים לדאוג. העבודה כולה תתבצע בצורה יעילה, מהירה ומדויקת, אתם לא צריכים לשאול כמה עולה מודד מוסמך בעבור כל תכנית מדידה בנפרד. הצעת המחיר שתקבלו מנציג החברה תכסה את השירות כולו.

נוכחות שלכם בשטח במהלך המדידה אינה הכרחית אך היא מומלצת. את המדידה מבצע צוות מקצועי באמצעות מקלטים שקולטים מידע ממערכות לוויינים ומכשור אלקטרו אופטי חדיש שמתייחס למרחקים וזוויות.

לאחר איסוף הנתונים בשטח חוזר הצוות אל המשרד ומתחיל בעיבוד של המידע. המודד קובע בהתאם לנתונים מיקום מדויק לכל נקודה ונעזר גם בציוד טכנולוגי חדיש ומכשור גאודטי. חברת מדידות שמחזיקה מערכות ממוחשבות חדישות מבטיחות דיוק מרבי. הטכנולוגיה בענף מתפתחת ללא הרף וחברות המדידה המובילות מתעדכנות ומעדכנות בהתאם.

איך מחשבים את המחיר?

בהיעדר מחירון מודד מוסמך אחיד נקפיד לבחור חברת מדידות אמינה, מקצועית והגונה. חברה וותיקה ובעלת מוניטין קובעת מחירים הוגנים ומעניקה ללקוחות שלה תמורה מלאה בעד כספם. אם החברה לא הייתה קובעת מחירים הוגנים היא לא הייתה מובילה את השוק וזוכה לכל כך הרבה המלצות. כל הצעת מחיר מודד ניתנת בהתאם לתנאים בשטח, להיקף העבודה, למורכבות של הפרויקט ולמספר שעות העבודה ואנשי הצוות הדרושים.

החברות המובילות בתחום מבססות את עבודתן על הטכנולוגיה החדישה ביותר כך שהמחיר שלהן לא הכי זול, אך התוצאות כן הכי מדויקות. כיום כאשר יש לכל מודד מוסמך מחיר משלו אתם צריכים לדעת לא להתפתות למחירים זולים על חשבון איכות ואמינות. 

בחירה נבונה תהיה חברת מדידות שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות. צרו קשר לקבל שירות בחברת מדידות מקצועית ודייקנית שמקפידה על יחס אישי לכל לקוח, מענה סבלני, עמידה בזמנים ושימוש בכלים חדישים, חברת מדידות כזו היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

איך בוחרים נכון חברת מדידות מקצועית?

בין אם מדובר במדידת למטרת תשריט בית משותף ובין אם מדובר במדידה לחישוב ארנונה או בניית בית, מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. אם תבחרו חברת מדידות לפי הפרמטרים הבאים תקבלו מענה מקצועי ואדיב. הפרמטרים הם: המלצות, וותק, שימוש בציוד חדיש, ניסיון בפרויקטים דומים, מחירים הוגנים, זמינות להתחלת עבודה במועד המבוקש, שירות אדיב.

על חברת מדידות להיות מסוגלות להציג המלצות מאדריכלים, מהנדסים ושאר בעלי מקצוע בענף הבנייה. לאחר שקבלנו המלצה מגורם אמין נוודא בכל זאת שזוהי חברת מדידות שמחזיקה ברישיון מדידה ורשומה בלשכת המודדים המוסמכים בישראל. 

חברת מדידות שרשומה בלשכה מחויבת להשתתף בהשתלמויות מקצועיות, כך שהיא צפויה להיות בקיאה יותר בטכנולוגיה החדשה ובתקנים העדכניים. בכדי להיות בטוחים כדאי לוודא שהמודד שנשלח אליכם הוא מודד מוסמך עם רישיון בתוקף. התוקף של הרישיון הוא שנתיים כך שהמודד נדרש לחדש אותו.

כמובן! זה השירות העיקרי שלנו. לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי רישיון מדידה בתוקף עם הציוד המתקדם בעולם למדידה מדוייקת. 

למודד מוסמך יש תפקיד מרכזי במקרי מדידות לצורכי נכסים, הגשת בקשת היתר בנייה ועוד. בלעדי המודד לא ניתן להתחיל לתכנן את הפרויקט. אם אתם מעוניינים לדעת עוד היכנסו עכשיו.

בהחלט! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים בעלי ניסיון ודיוק. מגיעים לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת ללתת לכם שירותי מדידה בצורה המתקדמת ביותר, לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בסוג המדידה, המיקום בארץ ועוד. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו לאתר וצרו קשר.

אנו מבצעים את כל סוגי המדידות הדרושים עבור לקוחותינו: ועוד שירותים נוספים המופיעים באתר.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לצורכי מדידה.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות

5/5 - (28 דירוגים)

לא מצאת מה שחיפשת?
תן לנו לחזור אליך עם הצעה שווה במיוחד עוד היום!

מודד מוסמך
דילוג לתוכן